bgr
Komnata nowości Waneko

Similar Games

Komnata nowości Waneko

Na początku przepraszamy tych, którzy nastawili się na to, że zegar odlicza do ogłoszenia kolejnej nowości, jednak nie tym razem. ALE jeśli myślicie, że jest to coś niezwiązanego z tematem nowości wydawniczych to jest wręcz przeciwnie!

Zawsze szukamy nowych, ciekawych, sposobów na informowanie Was o mangach które planujemy i tym razem padło na… prostą grę komputerową, która zapewne niektórym z Was przypomni czasy kiedy godzinami tłukło się na Pegazusie 😉 Aby w nią zagrać wystarczy kliknąć w ten LINK, sterowanie jest banalnie proste: strzałki oraz w niektórych przypadkach myszka. (JEŻELI KOMUŚ NIE CHCĄ DZIAŁAĆ KAFELKI Z NAPISEM KLIK, TO MOŻE BYĆ TO SPOWODOWANE ZABLOKOWANYMI WYSKAKUJĄCYMI OKIENKAMI. ALBO TYM, ŻE NIE KLIKA W NIE MYSZKĄ 😀 )

Czemu w ogóle powinniście zainteresować się naszą gierką? Na obecną chwilę w czeluściach Komnaty znajdują się trzy podpowiedzi dotyczące trzech mang które będziemy ogłaszać w najbliższym czasie (plus małą podpowiedź dotyczącą czwartej). Wraz z upływem dni będziemy otwierali następne pokoje, w których skrywać się będzie więcej podpowiedzi. Aby ułatwić Wam życie będziemy Was informowali o każdej zmianie w Komnacie Nowości.

W komentarzach czekamy na Wasze opinie czy nowy pomysł się Wam w ogóle podoba, tak samo jeżeli natraficie na jakieś błędy prosimy nas o nich poinformować – staraliśmy się je wszystkie wyeliminować, ale niektóre mogły się cichaczem przemknąć.

Notes

Only the first part and fourth puzzle are saved. Clicking on option will open an external browser window.

Release date

2014-01-31

Alt titles

3 mangi i 3 podpowiedzi

Source

https://waneko.pl/komnata-nowosci-waneko-zostala-otwarta/ (via Wayback Machine)

Komnata nowości Waneko screenshots

Komnata nowości Waneko Gameplay

Leave a Comment